Penzion Apartments Benešova 6

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Benešova 6, Kutná Hora 28401

Penzion Apartmány Benešova 6 sídlí v Kutné Hoře, 300 metrů od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v moderně a komfortně vybavených apartmánech s důrazem na maximální pohodlí. Na soukromé terase nebo balkoně si můžete vychutnat šálek dobrého nápoje. Na přání lze zajistit průvodce po městě, degustaci Kutnohorského vína či masáže. Mezi další služby patří špičkový room servis včetně praní prádla. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Apartments Benešova 6 On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Deluxe twin
Dvoulůžkový s balkonem
Deluxe Dvoulůžkový s balkonem
Apartment Rodinný
Dvoupodlažní apartma (Duplex)
Standard twin
Třílůžkový s balkonem
Apartma s terasou

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Apartments Benešova 6 Pokoje

Komfortní ubytování je pro hosty připraveno v 8 pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech včetně dvoupodlažního apartmá 3 + kk. Některé mají také posezení, kde můžete odpočívat po náročném dni. Na soukromé terase nebo balkoně si můžete vychutnat šálek čaje. Apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením a plně zařízenou kuchyňku. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Penzion Apartments Benešova 6 Gastronomie

Nadstandardní snídaně je podávána přímo na pokoj. Všechny apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Nechybí lednice s mrazákem, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, varná konvice a kompletní nádobí. Další možnosti stravování nabízí blízké okolí.

Penzion Apartments Benešova 6 Recepce

Recepce bude k dispozici od 04/2017 Při check-in, prosíme o kontakt 30min před Vaším příjezdem 00420 777 875 578 nebo
00420 777 303 104. Děkujeme


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Penzion Apartments Benešova 6 Dostupnost

Autobusové nádraží Kutná Hora 0,1 km


Vlakové nádraží město Kutná Hora 0,5 km


Hlavní vlakové nádraží Kutná Hora 2,7 km


Letiště v Pardubicích je odtud vzdáleno 34 km


Parkování - Zdarma ! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace zdarma)


 

Penzion Apartments Benešova 6 Okolí

Apartmenst se nachází v blízkosti historického centra Kutné Hory. Památky zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO jsou vzdáleny jen 500 metrů. K návštěvě zve mimo jiné Katedrála svaté Barbory, Arciděkanský chrám svatého Jakuba či Kostnice. V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně cyklisticky, jízdy na koni a rybaření.

Penzion Apartments Benešova 6 Speciální akce a slevy

Možnost zajištění průvodce po Kutné Hoře,
zajištění degustace Kutnohorského vína
wellness – otevření v druhé polovině roku 2017
dárkové poukazy


 


Přímo v Kutné Hoře a jeho okolí je několik značených cyklotras.


Cyklotrasa vinařská – 7km dlouhá


Cyklotrasa začíná a končí v historickém jádru města na Palackého náměstí, odtud směřujeme ulicí Na Sioně, Zvonařskou, Hloušeckou (křížení s komunikací Na Valech). Pokračujeme přes Seifertovy sady, ulicemi Kaňkovskou, Loreckou a odtud vyjíždíme z města směrem na Kaňk. Po 800m následuje odbočka vlevo na místní komunikaci k vinohradu Pod Sukovem. Projíždíme podél vinohradu, kde se napojujeme na komunikaci Kutná Hora – Grunta. Vracíme se Grunteckou podél vinohradu U všech svatých, kolem Seifertových sadů zpět do centra města.


Cyklotrasa městem Kutná Hora – 8,8 km dlouhá


Z Palackého náměstí v centru Kutné Hory jedeme po modré turistické značce přes Škvárovnu a Markovičky k Velkému rybníku. Dojedeme až do místa, kde se kříží červená a modrá značka a zde se vydáme po červené zpět na Kutnou Horu. Projíždíme romantickým údolím Vrchlice a cestou míjíme několik zajímavých míst, kterými jsou mlýny Šimákov, Cimburk, Spálený a Danemark, štola sv. Antonína Paduánského a kamenolom. Dojedeme až k rozcestí v Hutích  a za ním se vydáme přes most a napojíme se na tzv. Královskou cestu. Odtud máme krásný výhled na chrám sv. Barbory, Jezuitskou kolej, kostel sv. Jakuba a Vlašský dvůr. Cestu opět zakončíme na Palackého náměstí.


Cyklotrasa k rozhledně Vysoká – 20 km dlouhá


Centrum Kutné Hory – předměstí Vrchlice – Bylany – Mezholezy – Vysoká – Karlov – Tuchotice – Nová Lhota – Bylany – předměstí Vrchlice – centrum Kutné Hory


Z centra Kutné Hora (Palackého nám.) sjedeme po červené turistické značce na cyklotrasu č.1, která červenou turistickou lemuje až na předměstí Kutné Hory Vrchlice, kde na křižovatce se žlutou turistickou trasou trasa č.1 odbočuje doprava do Bylan. Pokračujeme dále po trase č.1 až na křížení s trasou č. 0111, kde na ni doprava odbočíme a pokračujeme přes Mezholezy až do Vysoké. Cestou si můžeme vyšlápnout na rozhlednu Vysoká a pokochat se výhledem. Ve vysoké odbočíme doleva a před Karlovem se opět napojíme na cyklotrasu č.1. Vydáme se doleva přes Tuchotice do Nové Lhoty, stále po trase č.1. kolem vodní nádrže Vrchlice přes Bylany, kde se vracíme do Kutné Hory již o známé trase (kopíruje červenou turistickou).


Cyklotrasa ke zřícenině hradu Sion – 25 km dlouhá


Park pod Vlašským dvorem – Královská cesta – Hutě – údolí Vrchlice – Velký rybník – Malešov – Roztěž – Polánka – Sion – Chlístovice – Maxovna – Malešov – Poličany – Vrchlice – centrum Kutné Hory


Tato středně-těžká cyklotrasa kopíruje červeně značenou turistickou trasu. Projedeme parkem pod Vlašským dvorem až k Vrchlici. Dále pokračujeme přes most a vzhůru přes železniční trať až se napojíme na tzv. „Královskou cestu“. Míjíme na skále vytesaný reliéf Jaroslava Vrchlického a odtud máme také krásný výhled na Vlašský dvůr, kostel sv. Jakuba, Jezuitskou kolej a chrám sv. Barbory. Po pěkné promenádní cestě dojedeme až k silnici. Přejedeme most a odbočíme vlevo na silničku vedoucí k rozcestí v Hutích. Romantické údolí Vrchlice nás kolem kamenolomu, štoly sv. Antonína Paduánského, mlýnu Dänemark, Spáleného mlýnu, mlýnu Cimburk a Šimákov dovede až k Velkému rybníku. Pokračujeme stále po červené trase mezi chatkami tyčícími se nad rybníkem. Chvíli jedeme po asfaltové komunikaci, ze které po několika stech metrech sjíždíme na zpevněnou pěšinu lemovanou z jedné strany potokem, z druhé chatami. Vystoupáme na polní cestu, po které dojedeme až do Malešova. V tomto úseku cesty je stoupání poměrně značné, ale na oplátku jsme na jeho vrcholu odměněni překrásným výhledem na Kutnou Horu. V Malešově odbočíme směrem na Roztěž. V této obci si můžeme, bohužel pouze zvenku, prohlédnout místní zámek, kde se mimo jiné natáčel seriál „Život na zámku“. Z Roztěže pokračujeme na Polánku a z Polánky dále na Sion. Ze Sionu se vydáme směrem na Chlístovice, odkud jedeme celou dobu již po asfaltových komunikacích značenou cyklotrasou č. 0096 do Malešova a odtud po cyklotrase č. 0106 přes Poličany do Kutné Hory.

Penzion Apartments Benešova 6

Benešova 6, Kutná Hora
Zobrazit celou mapu